E Hënë, 19 Shkurt 2018

kombetarjaKombëtarja shqiptare do të përmbyllë sot sfidën me përfaqësuesen e Maqedonisë. Në orën 14:00 të pasdites në stadiumin “Loro Boriçi” do të luhen minutat e mbetura pas ndërprerjes së ndeshjes mbrëmjen e së hënës për shkak të stuhisë së shiut që përfshiu Shkodrën.

Më shumë...

1445327783topiiiFIFA dhe “France Football“ publikuan listën e 23 futbollistëve dhe 10 trajnerëve që do të pretendojnë fitoren e Topit të Artë në kategoritë respektive, në ceremoninë që do të zhvillohet në 11 janar të vitit 2016.

Më shumë...

kombetarja155-300x160Kombëtarja shqiptare është nisur paraditen e sotme drejt Erevan, ku do të luaj ndeshjen e fundit për Eliminatoret e Euro 2016, atë me Armeninë. Tifozë të shumtë shkuan në aeroportin “Nënë Tereza” në mbështetje të kombëtares.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 1 nga 110

Fillimi
Para
1

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: