E Dielë, 25 Janar 2015

seferi

Pas doreheqjes nga posti i administratorit të përgjithshëm të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike Arben Seferaj ka prezantuar ne nje konference per shtyp rezultatet e arritura gjate kohes qe ai ka mbajtur kete post ne OSHEE duke vene ne dukje rritjen e arketimeve me 5.3 miliardë lekë më shumë dhe permiresimin e situates se veshtire qe ishte krijuar ne operatorin e shperndarjes

Më shumë...

osshe

Keshilli Mbikqyres i OSHEE-se ka miratuar disa masa lehtesuese ne lidhje me konsumatoret familjare ne pamundesi per te ekzekutuar detyrimet e prapambetura. Masat ishin bere me propozim te OSHEE-se dhe lidhen kryesisht me ardhjen ne ndihme ndaj kategorive sociale ne nevoje qe kane te ardhura minimale ose mesatare. Ne nje njoftim per shtyp te Ministrise se Energjise behet me dije se Keshilli i Mbikqyrjes se OSHEE-se ka vendosur qe :

Më shumë...

aids

Ne Tirane Dita Boterore kunder HIV AIDS eshte perkujtuar permes nje marshimi nen moton “STOP AIDS, MBRO VETEN DHE TJETRIN”.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 9 nga 577

9

live-logo

Moti

Pjeserisht me re

12°C

Tirana

Pjeserisht me re
Lageshtira: 71%
E Hene 2°C / 15°C Pjeserisht me re
E Marte 1°C / 13°C Pjeserisht me re
E Merkure -2°C / 11°C Showers
E Enjte 3°C / 11°C Kryesisht me diell

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: