E Shtunë, 28 Nëntor 2015

artan-hoPas tërheqjes së Zaganjorit tashmë është rradha e Artan Hoxhës të shuajë kureshtjen e qytetarëve shqiptarë se pse u tërhoq nga gara presidenciale. “Për arsye të rrethanave, zhvillimet e të cilave po bëheshin të këtilla që tejkalonin kufirin e pranueshmërisë sime, ndërkohe që shpresoja të kundërtën, vendosa të terhiqem nga kandidimi për Presidentin e Republikës. Duke ju falenderuar të gjithëve si për mesazhet e shumta të mbështetjes së kandidimit dhe po kështu ato të mirëkuptimit për tërheqjen, ju përshëndes me shumë respekt si miq të mirë” shkruan Hoxha.

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Moti

Me re

9°C

Tirana

Me re
Lageshtira: 87%
E Hene 2°C / 13°C Kryesisht me diell
E Marte 3°C / 15°C Pjeserisht me re
E Merkure 4°C / 17°C Kryesisht me diell
E Enjte 6°C / 19°C Kryesisht me diell