E Enjte, 18 Janar 2018

boshartNese nje vend ka demokraci kete e tregon se sa e lire është media. Ky është mesazhi i dhene nga ambasadorit Bernd Borchardt kryetari i prezencen se OSBE n ne forumin per zhvillimin e medas në 2017.

Më shumë...

rama bashaÇeshtja e prokurorit te pergjithshme ka rikthyer debatin kete here ne distance  mes kryeministri Edi Rama dhe kryetarit te PD Lulzim Basha.

Më shumë...

bashMesa duket kërkesës së kryeministrit Edi Rama nga foltorja e Kuvendit se nese opozita kerkon të luftojë krimin duhet që të paraqese prova konkrete, kreu i PD Lulzim Basha i është përgjigjur ne një konference për shtyp që në oret e para të mengjesit se të martes.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 1 nga 2268

Fillimi
Para
1

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: