E Hënë, 19 Shkurt 2018

de-partie5Ukraina ka perfshire ne listen e personave te padeshiruar edhe aktorin francez Zherar Depardie, duke e ndaluar ate qe te hyj ne vend per 5 vite. Lajmin e kane bere publike mediat lokale por konfirmimi vjen dhe ne rruge zyrtare.

Më shumë...

jazzzEdicioni i katert i “International Jazz Festival” do nis rrugëtimin e tij më 21 korrik ne qytetet si Tirana, Elbasani Sarana dhe Shkodra per te perfundur ne 26 korrik.

Më shumë...

lauraBota e kinemase i ka thene lamtumire Laura Antonelli, ikona seksi te viteve ’70-te. Aktorja 74 vjecare u nda nga jeta e vetme, ne banesen e saj ne Ladispoli, ne afersi te Romes.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 4 nga 97

4

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: