E Hënë, 19 Shkurt 2018

elhaida-dani---eurovisionFestivali Europian i Këngës përfshihet në një skandal të procesit të votimit ku në këtë situatë përfshihet edhe Shqipërië dhe pikët që ajo ka marrë në këtë eveniment. 

Më shumë...

kumbaro-ekspozitaVleresim per dy figura te shquara poliedrike shqiptare si Fan Noli dhe Faik Konica eshte percjelle permes nje ekspozite me teme “Albumi i një bashkëkohësie”, te celur ne mjediset e Bibliotekes Kombetare ku jane shfaqur objekte te punes se perditshme te Nolit dhe Konices, sikurse lapsi, apo kapelja e diplomimit, diku tjeter shfaqet edhe instrumenti i tij muzikor, Oboa.

Më shumë...

elhaida-dani

Vetem pak ore pas publikimit te videoklipit te kenges “Jam gjalle”, që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, kenge kjo e kenduar me shume ndjenje nga Elhaida Dani, kane qene te shumta komentet per te si ne faqen zyrtare te “Eurosong” ashtu dhe ne rrjetet sociale.

Më shumë...

Më shumë artikuj...

Faqe 6 nga 97

6

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: