E Shtunë, 25 Tetor 2014

kombinat-zjarr1Nje apartament në katin e dytë të një pallati në Kombinat është përfshirë nga zjarri. Dyshohet se shkak për zjarrin është bërë një shkëndijë elektrike dhe për pasojë flakët janë përhapur me shpejtësi në të gjithë banesën. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit të cilët kanë vënë nën kontroll flakët e zjarrit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se nuk ka të lenduar përceç dëmeve materiale.

live-logo

Moti

Kryesisht me re

19°C

Tirana

Kryesisht me re
Lageshtira: 37%
E Djele 6°C / 20°C Kryesisht me diell
E Hene 6°C / 20°C Me diell
E Marte 6°C / 21°C Me diell
E Merkure 8°C / 19°C Kryesisht me diell

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: