E Dielë, 25 Janar 2015

aksident-fotoo1Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në Vaun e Dejës ku dy mjete janë përplasur mes tyre dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona. Të lënduarit janë dërguar menjëherë drejt spitalit për marrjen e ndihmës mjekësore. Sipas mjekëve të spitalit të Shkodrës, gjendje e tyre shëndetësore paraqitet kritike për jetën. Ndërkaq policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit, ndërsa mbeten ende të paqarta shkaqet e tij.

live-logo

Moti

SP_WEATHER_MIST

8°C

Tirana

SP_WEATHER_MIST
Lageshtira: 98%
E Hene 2°C / 14°C Pjeserisht me re
E Marte 0°C / 13°C Pjeserisht me re
E Merkure -2°C / 11°C Showers
E Enjte 4°C / 11°C Kryesisht me diell

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: