E Premte, 06 Mars 2015

aksident-fotoo1Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në Vaun e Dejës ku dy mjete janë përplasur mes tyre dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona. Të lënduarit janë dërguar menjëherë drejt spitalit për marrjen e ndihmës mjekësore. Sipas mjekëve të spitalit të Shkodrës, gjendje e tyre shëndetësore paraqitet kritike për jetën. Ndërkaq policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit, ndërsa mbeten ende të paqarta shkaqet e tij.

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Moti

Kryesisht me re

8°C

Tirana

Kryesisht me re
Lageshtira: 48%
E Djele 3°C / 17°C Pjeserisht me re
E Hene 3°C / 18°C Kryesisht me diell
E Marte 4°C / 15°C Kryesisht me re
E Merkure 4°C / 16°C Pjeserisht me re