E Enjte, 30 Tetor 2014

prangosje1Policia italiane ka shkatërruar sot dy banda shqiptare të trafikimit të kokainës dhe ka arrestuar 11 shqiptarë. Ky operacion anti-drogë është ndërmarrë në orët e para të mengjesit të sotëm në qytetin e Venecias. Sipas policisë dy bandat kishin lidhur një pakt që të mos sulmojnë njëri-tjetrën ndërsa bashkëpunonin për të shpërndarë drogën në qytet. Sipas policisë droga hynte në shtetin italian përmes vendeve të Ballkanit.

live-logo

Moti

Pjeserisht me re

13°C

Tirana

Pjeserisht me re
Lageshtira: 87%
E Premte 5°C / 19°C Kryesisht me diell
E Shtune 6°C / 19°C Me diell
E Djele 7°C / 19°C Me diell
E Hene 8°C / 19°C Me diell

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në: