E Martë, 04 Gusht 2015

Uefa denon Kukesin, humb ndeshjen dhe gjobitet 70 mije euro

04 August 2015

Nuk ka përjashtim nga Europa, por gjithsesi ka dënim. Kukësi u ndëshkua nga UEFA me humbje 0-3 në tavolinë të ndeshjes së Ligës së Europës ndaj Legias në Tiranë,...

Më shumë >>

Banneri 468x60 Albanian-University

162412368-076656ae-320b-4754-9755-f645a94034b8Hëna blu, fenomeni i rrallë, ja si u pa ne bote

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Analizë

“Faqja e pakthyer” e Bibliotekës Kombëtare
30/01/2015
article thumbnail

Nga Evis Nasto Kur ju ndodh të takoheni me dikënd pas shumë kohësh dhe në fytyrën e tij nuk vëreni asnjë gjurmë të viteve që kanë kaluar, nuk ngurroni t’ja evidentoni me kënaqësi. Por [ ... ]


Politikë

Ekonomi

Kronikë

Sociale

Moti

Pjeserisht me re

27°C

Tirana

Pjeserisht me re
Lageshtira: 58%
E Merkure 21°C / 35°C PM Rrufe
E Enjte 21°C / 36°C Kryesisht me diell
E Premte 21°C / 36°C Kryesisht me diell
E Shtune 19°C / 34°C Kryesisht me diell